Pralnia

P.P.U.H Hygea Czesław Golik jest firmą, która od początku buduje swój sukces na profesjonaliźmie i dobrych relacjach z klientami.

Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nieustannie pracujemy nad podwyższaniem standardów i jakości naszych usług. W chwili obecnej pralnia wyposażona jest w nowoczesne maszyny i urządzenia. Natomiast nasza załoga to wykwalifikowani fachowcy. Pralnia wykonuje usługi pralnicze dla hoteli, restauracji, ośrodków wczasowych, akademików, a także serwisów samochodowych oraz zakładów przemysłu spożywczego i sieci handlowych. Dla tych klientów oferujemy usługi prania bielizny, odzieży roboczej, fartuchów, obrusów, ręczników i flag. Kolejną grupą klientów do których adresujemy nasze usługi są szpitale i jednostki służby zdrowia. Pierzemy bieliznę szpitalną (pościel, piżamy, ręczniki), bieliznę operacyjną oraz odzież barierową.

Zapraszamy Państwa do korzystania z Pralni HYGEA prowadzimy pełny zakres usług pralniczych.

Firma P.P.U.H HYGEA świadczy także usługi prania chemicznego w przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i technologii. Przy praniu wykorzystujemy środki, które są bezpiecznie dla dzieci, hipoalergiczne i przyjazne dla środowiska. Posiadamy kilkadziesiąt pkt. chemicznych na terenie województwa Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego i Lubuskiego.

Zobacz wykaz asortymentu dla którego świadczymy usługi

Zapraszamy!

Gwarantujemy wysoką jakość usług, przystępne ceny oraz korzystne terminy realizacji zamówień.

Galeria