Wulkanizacja

Firma P.P.U.H HYGEA zajmuje się sprzedażą opon nowych i używanych oraz serwisem opon zarówno dla samochodów osobowych jak również ciężarowych. Na dobre ceny składa się nasza solidna współpraca z dostawcami oraz niskie koszty własne.

Preferujemy producentów obecnych na rynkach całego świata, znanych z dobrej jakości i posiadających nienaganną opinię. Wychodzimy z założenia, że na polskim rynku, dla którego cena jest niewątpliwie istotnym elementem, potrzebny jest produkt tani ale zapewniający maksymalne zadowolenie.

Dzięki dobrze wyposażonemu warsztatowi oraz wyjątkowemu przeszkoleniu personelu od samego początku staliśmy się profesjonalnym doradcą nie tylko w kompleksowej tematyce opon, ale również w ogólnej tematyce serwisu mechanicznego. Stawiamy przede wszystkim na szybki rozwój oferowanych przez nas usług, miłe podejście do Klienta oraz  niskie ceny.  Dodatkowo, serwis zlokalizowany jest w wygodnym punkcie Czarnkowa, przez co dojazd do niego jest szybki i wygodny. Oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Państwu pewność i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest bezcenne.

Nasz serwis obsługuje wszystkie marki samochodów.

Lokalizacja:


Zobacz większą mapę

Galeria zdjęć: